Budapest

16:15 Unknown 1 Comments

Minulý týždeň (vtedy keď som to písal ešte tak bolo ) sme sa vybrali na malý výletík do Budapešti.  Nebolo to prvýkrát, tak sme sa rozhodli navštíviť iba baziliku sv. Štefana, stráviť deň objavovaním menej známych miest a užívať si atmosféru mesta.
Bazilika bola fantastická, obrovská a pompézna. V nej sa nachádza aj kaplnka, ktorá ukrýva svätú pravicu sv. Štefana. Rozhodli sme sa vyšľapať aj do veže a pozrieť sa na výhľad. Je úžasný, stojí to za tie schody. A tu som mal príležitosť si spraviť pár fotiek pre moju mániu, tilt shift a HDR

____________________________________________________

Last weekend we went on a little trip to Budapest. We´ve been here before many times so we decided to visit only st István basilica and spend the day by exploring less famous places and simply enjoy the atmosphere of BP.
The basilica was fantastic,large and pompous with little chapel, which hides the holy right hand of st. Stephen, I. King of Hungary , and we are also went to the tower to see view . It was fantastic . And I could also made some photos for my passion, tilt shift, or HDR .


1 comment:

  1. Krásné..Budapešť mi chybí, no stále si nejsme schopni najít čas udělat si tam výlet =(

    Michael
    www.ontheleaf.net

    ReplyDelete